Kitap Kargolama ve Teslimat

Sipariş Takibi 
 
 

Siparişinizin durumunu dilediğiniz zaman üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" bölümündeki "Siparişlerim” sekmesinden takip edebilirsiniz. 

  
Teslimat 

Ürünler, sıpariş onaylandıktan sonraki iki iş günü içerisinde kargoya verilir. Saat 15:00' den sonra verilen sıparişleriniz, Resmi tatil ve Bayram günlerine rastlayan siparişleriniz takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan tüm il ve ilçeleri kapsamaktadır. Siparişiniz anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo veya PTT Kargo firmaları tarafından vermiş olduğunuz teslimat adresine yollanır. Satın aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde ilgili kargo firmasından cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecektir. Adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakınşubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından şirketimize iade edilir.
 
Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Ürününüzde hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda kesinlikle ürünü teslim almayınız ve kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz.