Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik İlkeleri , ceditnesriyat.com.tr üyelerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir. Ceditnesriyat.com.tr sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, Üye profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik Üye "sınıflandırma" çalışmalarında sadece ceditnesriyat.com.tr bünyesinde kullanılmaktadır.

Ceditnesriyat.com.tr, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Ceditnesriyat.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Ceditnesriyat.com.tr üyelerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Ceditnesriyat.com.tr iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ayrıca üyelik bilgilerim sayfasından üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Ödeme sayfasında kredi kartıyla yapacağınız ödemeler, SSL sertifikası ile güvenliği ve şifrelenmesi sağlanmaktadır.